.
Logotip-teixidora-tror-slim 4anys trz.svg

.

· · ·
SARS-CoV-2, grey and white.svg Iniciatives i publicacions en la crisi del COVID-19. Contribuïm a documentar-les.

· · ·
Vietnamese Dragon blue.svg #TeixiRepte #femBlaus i #femLiles amb Android Emoji 1f381.svg compensacions per millorar continguts a Teixidora.

 Accions

Propietat

Has person twitter account

De teixidora

Aquesta és una propietat del tipus String.


És una subpropietat de Has twitter account

Pàgines que fan servir la propietat "Has person twitter account"

Es mostren 25 pàgines que fan servir aquesta propietat.

Mostra (anteriors 25 | següents 25) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

B
Andreu Belsunces +AndreuIII  +
Marco Berlinguer +marcoberlinguer  +
Jair Bolsonaro +jairbolsonaro  +
Ester Bonet Solé +matsalsol  +
Matthias Brugger +bruggems  +
Judith Butler +judithbutIer  +
C
Bruno Carballa +BrunoCarballa  +
Pablo Carmona +pblcarmona  +
David Casacuberta +dcasacuberta  +
Griselda Casadellà Cunillera +grizlda  +
Albert Castellanos +albertcaste  +
Hillary Clinton +HillaryClinton  +
Ada Colau +adacolau  +
Murray Cox +murrayscox  +
Jordi Cuixart +jcuixart  +
D
Claudia Delso +Claudia__Delso  +
Domenico Di Siena +urbanohumano  +
E
Ulla Engelmann +ulla234  +
Ricard Espelt +ricardespelt  +
F
Ricard Faura +ricardfaura  +
David Fernàndez +HiginiaRoig  +
Efraín Foglia +EfrainFoglia  +
Mayo Fuster +lilaroja  +
G
Mònica Garriga Miret +mogams  +
Usuari:Mogams +mogams  +